Aktualności

Gość


Zbiórka świąteczna Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" na rzecz podopiecznych ZG SS Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Gnieźnie
wtorek, 21 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

W dniach 4-15 grudnia 2021 członkowie Koła Naukow-Samokształceniowego "Pasjonat" zorganizowali i przeprowadzili akcję charytatywną na rzecz podopiecznych ZG SS Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Gnieźnie. Zbiórka słodyczy oraz środków higienicznych odbywała się zarówno w murach uczelni, jak i innych placówkach, w których na co dzień pracują członkinie Koła.
W dniu 18 grudnia nastąpiło oficjalne podsumowanie zbiórki, które przerosło nasze oczekiwania. W imieniu własnym, a także podopiecznych i wychowawców Ośrodka dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji.

Koło Naukowe Milenium Management włączyło się do akcji "Szlachetna Paczka"
czwartek, 16 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

Członkowie Koła Naukowego Milenium Management włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka” dla potrzebującej Pani Stefanii z powiatu gnieźnieńskiego, której sytuacja finansowa po stracie męża i syna jest bardzo trudna.  Członkowie Koła zebrali wiele artkułów spożywczych, chemicznych, odzież o której Pani Stefania marzyła.  Udało się również pomóc w zbiórce pieniędzy na opał. Łącznie zebrano 850 zł, z czego 500 zł podarowała biblioteka Millenium, która również włączyła się w to przedsięwzięcie przekazując fundusze zebrane podczas akcji "Książka tania, moc pomagania".

Wykład otwarty: „Piastowska gra o tron - czyli co ekscytuje turystów wokół nas”
środa, 15 grudnia 2021, Rafał Wojtaszak

15 grudnia w auli szkoły Milenium odbył się kolejny wykład otwarty, który tym razem poprowadził dr hab. Armin Mikos v. Rohrscheidt, profesor GSW Milenium.

Koło Naukowe Milenium Management charytatywnie dla Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Wągrowcu
wtorek, 14 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 11 grudnia 2021 w Filii GSW Milenium w Wągrowcu odbył się finał zbiórki bożonarodzeniowej organizowanej przez Koło Naukowe Milenium Management. Zbiórka charytatywna, która trwała od października, jak co roku zakończyła się wielkim sukcesem. Opiekun Koła dr Piotr Odrakiewicz oraz wszyscy członkowie KN Milenium Management kierują serdeczne podziękowania do studentów i sponsorów za dary oraz pomoc w ich dostarczeniu do Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Wągrowcu. Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

VII Międzynarodowa konferencja naukowo-praktyczna młodych naukowców, doktorantów, studentów na temat: Zarządzanie w sektorze rolnym gospodarki. Teoria i praktyka efektywnego rozwoju.
środa, 8 grudnia 2021, Rafał Wojtaszak

7 grudnia w trybie online odbyła się już VII Międzynarodowa konferencja naukowo-praktyczna młodych naukowców, doktorantów, studentów na temat: Zarządzanie w sektorze rolnym gospodarki. Teoria i praktyka efektywnego rozwoju, której organizatorami byli Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Poliskij Narodowy Uniwersytet (Żytomierski Narodowy Uniwersytet Agroekologicznego) z Ukrainy oraz Instytut Zarządzania Partnerstwem Globalnym (Polska-USA).

Świąteczny wyjazd do opery w Bydgoszczy
wtorek, 7 grudnia 2021, Rafał Wojtaszak

Tradycyjnie choć, w tym roku w nieco inny sposób Władze, kadra pedagogiczna i pracownicy administracji GE Milenium spotkali się w świątecznej atmosferze zamieniając spotkanie wigilijne na wyjazd świąteczny.

Porozumienie z III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie
wtorek, 7 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

Niezmiernie miło nam poinformować, iż dnia 6 grudnia 2021 roku Rektor Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Krzysztof Gawrecki oraz Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie Beata Czechańska podpisali porozumienie, które od teraz łączy współpracą obie placówki.

Akcja charytatywna KSIĄŻKA TANIA – MOC POMAGANIA zakończona sukcesem
poniedziałek, 6 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

Studenci GSW Milenium zaskoczyli nas swoją hojnością. W listopadzie i w grudniu, podczas zjazdów, Biblioteka GSW Milenium prowadziła sprzedaż książek naukowych za symboliczną złotówkę.  Zebrano kwotę 1.410,00 złotych.

Konferencja "1st International Virtual Conference on Trends in Human, Economic, Social & Environmental Sustainability (THESES 2021)"
piątek, 3 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

W czwartek oraz piątek (2-3 grudnia 2021) odbyła się międzynarodowa konferencja "1st International Virtual Conference on Trends in Human, Economic, Social & Environmental Sustainability (THESES 2021)". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polissia National University w Żytomirze na Ukrainie, gromadząc międzynarodowych ekspertów. Naszą kadrę naukowo-dydaktyczną, jako partnera wydarzenia, reprezentował Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Tomasz Albiński oraz wykładowca na Adiunkt GSW Milenium dr Piotr Odrakiewicz.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium partnerem VII Międzynarodowej konferencji naukowo-praktycznej młodych naukowców, doktorantów, studentów na temat: ZARZĄDZANIE W SEKTORZE ROLNYM GOSPODARKI. TEORIA I PRAKTYKA EFE
piątek, 3 grudnia 2021, Zuzanna Walczak

7 grudnia 2021 roku (wtorek) odbędzie się międzynarodowa konferencja z zakresu zarządzania pt. „VII Międzynarodowa konferencja naukowo-praktyczna młodych naukowców, doktorantów, studentów na temat: ZARZĄDZANIE W SEKTORZE ROLNYM GOSPODARKI. TEORIA I PRAKTYKA EFEKTYWNEGO ROZWOJU”. Organizatorami wydarzenia są Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Poliskij Narodowy Uniwersytet (Ukraina) oraz Instytut Zarządzania Partnerstwem Globalnym (Polska, USA).