Aktualności

Gość


Świąteczna zbiórka słodyczy oraz środków higienicznych organizowana przez Koło Naukowo Samokształceniowe „Pasjonat”
środa, 1 grudnia 2021, Rafał Wojtaszak

Kolejny raz Koło Naukowo Samokształceniowe „Pasjonat” organizuje świąteczną zbiórkę słodyczy oraz środków higienicznych dla dzieci z ZG SS Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Gnieźnie na ul. Św, Wojciecha.

Przyłącz się do Gwiazdkowej Zbiórki Samorządu Studenckiego i KN Baby Start
wtorek, 30 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Choć ciepła, świąteczna atmosfera rodzi się w sercach, czasem potrzeba jest iskra, która zapali płomień życzliwości. Zapraszamy wszystkich studentów aby przyłączyli się do Gwiazdkowej Zbiórki.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium partnerem międzynarodowej konferencji "1st International Virtual Conference on Trends in Human, Economic, Social & Environmental Sustainability (THESES 2021)"
poniedziałek, 29 listopada 2021, Zuzanna Walczak

W dniach 2-3 grudnia 2021 roku odbędzie się miedzynarodowa konferencja "1st International Virtual Conference on Trends in Human, Economic, Social & Environmental Sustainability (THESES 2021)" organizowana przez Polissia National University w Żytomirze na Ukrainie. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest partnerem wydarzenia.

Recenzja autorstwa dr Katarzyny Miłek w półroczniku pedagogicznym "Kultura i wychowanie"
piątek, 26 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż w półroczniku pedagogicznym "Kultura i Wychowanie" nr 19 ukazała się recenzja książki: Krystyna Duraj-Nowakowa, „Pisarstwo naukowe studentów”, Ignatianum Kraków 2019, ss. 291, napisana przez wykładowczynię Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Katarzynę Miłek. Zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury, załączając poniżej link do elektronicznej wersji półrocznika "Kultura i Wychowanie"

Dr Piotr Odrakiewicz w grupie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19”
piątek, 26 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż nasz wykładowca, dr Piotr Odrakiewicz znalazł się z gronie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej z dziedziny nauk o zarządzaniu pt. „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19” autorstwa prof. dr. Wolfganga Amanna HEC Paris i jego zespołu dla grupy wydawniczo-naukowej „Springer Nature” Wydawnictwa Palgrave Mcmillan 2021-2022 w języku angielskim.

Porozumienie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium z Powiatem Wągrowieckim
czwartek, 25 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Chcielibyśmy poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z Powiatem Wągrowieckim. Dokument został podpisany przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego, w imieniu którego działają Starosta Wągrowiecki – Tomasz Kranc i Wicestarosta – Michał Piechocki oraz przez Rektora GSW Milenium dra Krzysztofa Gawreckiego.

Udział naszych wykładowców: dr Joanny Flicińskiej-Turkiewicz, dr Anny Bęczkowskiej i dr. Radosława Skrobackiego w Międzynarodowej Konferencji IBIMA
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W dniach 23-24 listopada 2021 roku w Sewilli w Hiszpanii odbyła się w trybie on-line Międzynarodowa Konferencja: International Business Information Management Association (38th IBIMA), w ramach której nasi wykładowcy: dr Joanna Flicińska-Turkiewicz, dr Anna Bęczkowska i dr Radosław Skrobacki zaprezentowali wyniki swoich najnowszych badań nad satysfakcją studentów GSW Milenium z nauki zdalnej oraz wygłosili prezentację na temat: „Satisfaction of university students with distance learning during the COVID-19 pandemic”

Wykład otwarty w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

25 listopada na zaproszenie dyrekcji szkoły w auli Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyło się spotkanie licealistów z dr. Piotrem Odrakiewiczem*, wieloletnim nauczycielem akademickim GSW Milenium.

WYCIECZKA DO DREZNA – ODWOŁANA!!!
środa, 24 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W związku z decyzją rządu Saksonii i ministra zdrowia tamtejszego landu, wynikającej z sytuacji epidemiologicznej,  wszelkie jarmarki na terenie landu Saksonia zostały w dniu wczorajszym odwołane. W związku z tym faktem jesteśmy zmuszeni odwołać wycieczkę do Drezna połączoną z pobytem na jarmarkach bożonarodzeniowych.


Osoby, które dokonały wpłat zaliczek lub całej kwoty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0048 604-650-304 w celu ustalenia sposobu oddania wpłaconych kwot.

Porozumienie z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie
poniedziałek, 22 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki w Gnieźnie. Dokument został podpisany 28 października 2021 r. przez Rektora Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Krzysztofa Gawreckiego oraz Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Różę Grabowską.