Aktualności

Gość


Recenzja autorstwa dr Katarzyny Miłek w półroczniku pedagogicznym "Kultura i wychowanie"
piątek, 26 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż w półroczniku pedagogicznym "Kultura i Wychowanie" nr 19 ukazała się recenzja książki: Krystyna Duraj-Nowakowa, „Pisarstwo naukowe studentów”, Ignatianum Kraków 2019, ss. 291, napisana przez wykładowczynię Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Katarzynę Miłek. Zachęcamy całą społeczność akademicką do lektury, załączając poniżej link do elektronicznej wersji półrocznika "Kultura i Wychowanie"

Dr Piotr Odrakiewicz w grupie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19”
piątek, 26 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż nasz wykładowca, dr Piotr Odrakiewicz znalazł się z gronie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej z dziedziny nauk o zarządzaniu pt. „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19” autorstwa prof. dr. Wolfganga Amanna HEC Paris i jego zespołu dla grupy wydawniczo-naukowej „Springer Nature” Wydawnictwa Palgrave Mcmillan 2021-2022 w języku angielskim.

Porozumienie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium z Powiatem Wągrowieckim
czwartek, 25 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Chcielibyśmy poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z Powiatem Wągrowieckim. Dokument został podpisany przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego, w imieniu którego działają Starosta Wągrowiecki – Tomasz Kranc i Wicestarosta – Michał Piechocki oraz przez Rektora GSW Milenium dra Krzysztofa Gawreckiego.

Udział naszych wykładowców: dr Joanny Flicińskiej-Turkiewicz, dr Anny Bęczkowskiej i dr. Radosława Skrobackiego w Międzynarodowej Konferencji IBIMA
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W dniach 23-24 listopada 2021 roku w Sewilli w Hiszpanii odbyła się w trybie on-line Międzynarodowa Konferencja: International Business Information Management Association (38th IBIMA), w ramach której nasi wykładowcy: dr Joanna Flicińska-Turkiewicz, dr Anna Bęczkowska i dr Radosław Skrobacki zaprezentowali wyniki swoich najnowszych badań nad satysfakcją studentów GSW Milenium z nauki zdalnej oraz wygłosili prezentację na temat: „Satisfaction of university students with distance learning during the COVID-19 pandemic”

Wykład otwarty w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

25 listopada na zaproszenie dyrekcji szkoły w auli Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyło się spotkanie licealistów z dr. Piotrem Odrakiewiczem*, wieloletnim nauczycielem akademickim GSW Milenium.

WYCIECZKA DO DREZNA – ODWOŁANA!!!
środa, 24 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W związku z decyzją rządu Saksonii i ministra zdrowia tamtejszego landu, wynikającej z sytuacji epidemiologicznej,  wszelkie jarmarki na terenie landu Saksonia zostały w dniu wczorajszym odwołane. W związku z tym faktem jesteśmy zmuszeni odwołać wycieczkę do Drezna połączoną z pobytem na jarmarkach bożonarodzeniowych.


Osoby, które dokonały wpłat zaliczek lub całej kwoty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0048 604-650-304 w celu ustalenia sposobu oddania wpłaconych kwot.

Porozumienie z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie
poniedziałek, 22 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki w Gnieźnie. Dokument został podpisany 28 października 2021 r. przez Rektora Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Krzysztofa Gawreckiego oraz Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Różę Grabowską.

Udział naszego wykładowcy dr. Piotra Odrakiewicza w międzynarodowej konferencji "The science and practice of strategic Human Resources in a changing world" (18.11.2021 York University Canada).
poniedziałek, 22 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Konferencja odbyła się w trybie online i dotyczyła szczegółowej tematyki związanej z HR. Podczas tego wydarzenia poruszono:  wpływ epidemii COVID-19 i pracy zdalnej na wydajność pracowników, współpracowników, nauczanie studentów, kontakty i zachowania międzyludzkie w sferze profesjonalnej i społecznej.

Informacja dotycząca przyznania Stypendiów Rektora
piątek, 19 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Kwestura / dział stypendiów i rozliczeń studenckich / informuje o przyznaniu Stypendiów Rektora:

Stypendia socjalne oraz stypendia dla osób z niepełnosprawnością - Decyzje
piątek, 19 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że wszystkie złożone wnioski na stypendia socjalne oraz stypendia dla osób z niepełnosprawnością zostały rozpatrzone pozytywnie. Decyzje będą wydawane w Kwesturze od dnia 20.11.2021r.